Aktualności

Życzenia świąteczne i noworoczne 2018 / 2019

     Życzymy Państwu, by świąteczny czas przyniósł radość i pokój, a Nowy Rok 2019 obfitował w same dobre dni, pozytywne wydarzenia i sukcesy w życiu osobistym i zawodowym.

Czytaj więcej...

Przerwa świąteczna 2018/2019

     Informujemy Państwa że w dniach 24.12.18-01.01.19 ze względu na okres świąteczno-noworoczny nastąpi przerwa w realizacji zamówień. Wszystkie zamówienia wpływające w tym czasie zostaną zrealizowane po 1 stycznia.

VITI Spółka Cywilna

     Od 1. grudnia firma VITI Małgorzata Cholewik działa jako firma VITI Romuald Cholewik, Marcin Kukla, Rafał Plewa Spółka Cywilna

Czytaj więcej...

Konfigurator siłownikow hydraulicznych CONFORTI

     Udostępniamy Państwu konfigurator (a właściwie konfiguratory) siłowników hydraulicznych CONFORTI. Dzięki niemu mogą Państwo skonfigurować Swój siłownik hydrauliczny i w ciągu kilkudziesięciu sekund otrzymać na podany adres e-mailowy rysunek techniczny lub model 3D swojego siłownika.

Czytaj więcej...

Życzenia świąteczne i noworoczne 2017 oraz dni wolne w okresie świąteczno-noworocznym

     W dniach 25. i 26. grudnia i 01. stycznia nasza firma będzie zamknięta.

     Jednocześnie pragniemy Państwu złożyć życzenia, by świąteczny czas przyniósł radość i pokój, a Nowy Rok 2018 obfitował w same dobre dni, pozytywne wydarzenia i sukcesy w życiu osobistym i zawodowym.

Współpraca z włoską firmą Conforti

     Miło nam poinformować Państwa o nawiązaniu przez naszą firmę współpracy z włoską firmą Conforti. Możemy już oficjalnie zakomunikować, że zostaliśmy przedstawicielem tej firmy na Polskę.

Czytaj więcej...

Życzenia świąteczne i noworoczne 2016

     Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości, pokoju i optymizmu, serdecznych rozmów w gronie rodziny i przyjaciół oraz samych pomyślnych dni w Nowym Roku życzą pracownicy firmy Viti.

Przerwa świąteczna 2016/2017

     Informujemy Państwa że w dniach 24.12.16-01.01.17 ze względu na okres świąteczno-noworoczny nastąpi przerwa w realizacji zamówień. Wszystkie zamówienia wpływające w tym czasie zostaną zrealizowane po 1 stycznia.

Części do siłowników hydraulicznych z czujnikami

     W procesach produkcyjnych coraz większą rolę odgrywa automatyka. Układy sterowania coraz bardziej oplatają poszczególne elementy linii produkcyjnych. Siłowniki w tym procesie też poddawane są coraz większej kontroli pracy. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Contarini możemy Państwu zaoferować odpowiednie części do produkcji siłowników z czujnikami.

Czytaj więcej...

Współpraca z włoską firmą Contarini

     Miło nam poinformować Państwa o nawiązaniu przez naszą firmę współpracy z włoską firmą Contarini. Możemy już oficjalnie zakomunikować, że zostaliśmy przedstawicielem tej firmy na Polskę. W związku z tym już wkrótce nasz asortyment poszerzy się o produkty tej firmy.

Czytaj więcej...